Plavecký klubu Piccard Senec – február/marec

Plutvové plávanie plaveckého klubu Piccard Senec získalo 6 medailí
Dňa 7.3.2015 sa plavci plutvového plávania pod vedením trénerky Martiny Szábóovej zúčastnili pretekov, ktoré sa konali v Šali a domov si doniesli nielen krásne osobné rekordy, ale aj medaile.
Za plutvové plávanie nás reprezentovali: Ondrej Žec, Robert Rothbauer, Michaela Szábóova
Na disciplínach:
50 PP (plávanie na hladine s monoplutvou)
100 BF (plávanie na hladine s bifinami – roznožkami)
200 PP (plávanie na hladine s monoplutvou) – Robert Rothbauer 2. miesto, Ondrej Žec 3. miesto
Michaela Szabóova bola ocenená na disciplíne 100 RP (plávanie pod hladinou s dýchacím prístrojom) – 3. miesto
100 x 4 štafeta – 3. miesto
Úspešné plavkyne plaveckého klubu Piccard Senec Markéta Fiedorová, Tatianka Bollová, Tímea Schwartzová

Dňa 7.- 8.marca 2015 plavci plaveckého klubu Piccard Senec sa zúčastnili pretekov „Pohár priateľstva“ v Rimavskej Sobote.
Boli to plavci Richard Schwartz, Tímea Schwartzová, Svätoslav Bollo, Tatiana Bollová, Ivana Martišovičová, Alica Szarázová a Markéta Fiedorová. Tatianka Bollová získala 3. miesto na 25 m prsia, Tímea Schwartzová získala 2. miesto na 25 m voľný spôsob a motýlik.
Markéta Fiedorová bola najlepšia plavkyňa pretekov plaveckého klubu Piccard Senec a získala v každej disciplíne umiestnenie. Plávala 6 disciplín a v každej získala medailovú pozíciu. Striebro získala v disciplínach 50 m voľný spôsob, motýlik a 200 m polohový pretek a bronz získala v 100 m voľný spôsob, motýlik a 200 m voľný spôsob. Všetci plavci bojovali statočne a za osobné rekordy a úspechy im blahoželáme.

Plavecké nádeje plaveckého klubu Piccard Senec v Bratislave
Dňa 22.2.2015 sa plavecký klub Piccard Senec zúčastnil plaveckých pretekov, ktoré sa konali v Bratislave pod názvom „Plavecké nádeje“. Boli to plavecké preteky pre najmladších plavcov Slovenskej plaveckej federácie. Tímea Schwartzová r. 2008, Isabel Krišková r.2008 a Natália Žecová r.2009 reprezentovali náš klub a veľmi úspešne. Získali sme 3 medaile a krásne osobné rekordy. Isabel Krišková získala 1. miesto 25 m prsia, Tímea Schwartzova 1. miesto 25 m voľný spôsob a 2. miesto 25 m motylik. Malé plavkyne boli super a bojovali statočne za čo im patrí vďaka.

foto_1 foto_2 foto_3 foto_4 foto_5 foto_6 foto_7 foto_8